+90 212 233 16 16
Mesrutiyet Mahallesi Rumeli Caddesi No:76 Nisantası – Sisli / Istanbul
Check In/Check Out
16-04 - 17-04
Adults
Promo
 

KVKK Duyurusu


Kamuoyu Duyurusu (Veri İhlali Bildirimi)

Demirkol Otel Isletmeciligi Turizm ve Tic AS. sunucularına ve sistemlerine 4 Kasim 2023 Cumartesi günü saat 19:35 ila 4 Kasim 2023 Cumartesi günü saat 20:00:28 arasında bir siber saldırı yapıldığı tespit edilmiştir.

Saldırı sonucunda sunucu ve sistemlerimize erişim sağlanamamıştır. İhlal süresi boyunca şirketimiz önemli hizmetleri sunma yetisini kaybetmiştir. İhlalden etkilenen kişisel veri kategorilerinin kimlik, iletişim, lokasyon, özlük, hukuki işlem, müşteri işlen, işlem güvenliği, risk yönetimi, finans, mesleki deneyim, pazarlama, görsel ve işitsel kayıtlar ile ırk ve etnik köken bilgilerini içeren kişisel veriler, bu fidye ihlalden etkilenmiş olabilir. Hangi kişisel verilerin etkilendiği henüz net olmadığından bu konu ile ilgili bir gelişme olduğu takdirde ayrıca bilgilendirilme yapılacaktır. Yukarıda belirtilen kişisel verilerin ele geçirilme olasılığı bulunduğu olabilir. İhlal ile ilgili yasal süreç başlatılmıştır.

İhlal sonrası şirketimizin bilişim ekibiyle birlikte konunun uzmanlarıyla iletişime geçilmiş ve sunucularımızın/sistemlerimizin yenilenmesi tekrar sağlanmıştır. Güvenlik ağımızın güçlendirilmesi çalışmalarına başlanmıştır.
Herhangi bir bilgi talebinizi https://www.arcadehotelistanbul.com adresinden bize iletebilir veya sitemizde bulunan “Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Bilgi Formu”nu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Detaylari buradan gorebilirsiniz: https://www.kvkk.gov.tr/Icerik/7738/Kamuoyu-Duyurusu-Veri-Ihlali-Bildirimi-Demirkol-Otel-Isletmeciligi-Turizm-ve-Tic-AS

Demirkol Otel Isletmeciligi Turizm ve Tic AS
Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. 76 Nişantaşı, Şişli/İstanbul Tel: 0212 233 16 16